ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Siłownie zewnętrzne na Osiedlu XX-Lecia i Osiedlu Pallotyńskim – zaproszenie do składania ofert

07.08.2017
Gmina Ząbkowice Śląskie zaprasza wykonawców do składania ofert na wykonanie zadań inwestycyjnych: „Budowa siłowni zewnętrznej na terenie Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich” oraz „Budowa siłowni zewnętrznej na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 w Ząbkowicach Śląskich”.

Siłownie zewnętrzne wyposażone będą m.in. w takie urządzenia jak:

- zestaw Street Workout zawierający: koła gimnastyczne, ławkę do brzuszków, poręcze gimnastyczne, drążek potrójny o różnych wysokościach, drabinkę poziomą, przejście strażackie, drabinkę pionową,
- rowerek,
- wahadło,
- narty biegówki,
- motyl,
- wiosła,
- wyciskanie siedząc,
- sztanga w leżeniu,
- narciarz zjazdowy,
- twister,
- steper,
- nożyce,
- urządzenie do ćwiczenia mięśni brzucha.

Oferty należy złożyć do Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich ul. 1 Maja 15, 57-200 Ząbkowice Śląskie (Biuro Obsługi Interesanta) do 22 sierpnia 2017 roku do godz. 10:00.

Pełna treść ogłoszeń:

Plac zabaw Os. XX-Lecia

Plac zabaw Os. Pallotyńskie

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.