ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Bezpłatny kreator zdjęć do dowodu osobistego – złóż wniosek przed zmianą przepisów

22.07.2021
Dnia 2 lipca 2021 roku rozpoczęła się akcja “Bezpłatny Kreator Zdjęć do Dowodu - złóż wniosek przed zmianą przepisów!”. W związku z tym istnieje możliwość zrobienia bezpłatnej fotografii przy pomocy Kreatora Zdjęć do Dowodu Osobistego.

Z powodu wprowadzenia nowych przepisów, które uniemożliwiają składanie wniosków o dowód on-line (pozostanie to jedynie możliwe dla osób poniżej 12 roku życia), serwisy PhotoAiD.com i Passport-Photo.Online zachęcają do korzystania z bezpłatnego Kreatora Zdjęć do Dowodu Osobistego.

Akcja została oficjalnie objęta Patronatem przez Centrum Rządowe GovTech ze względu na ogólnokrajowe zaległości w zakresie wydawania dowodów osobistych spowodowane pandemią.

Bezpłatny generator zdjęć do dowodu osobistego to narzędzie, które zmienia rozmiar zdjęcia, ujednolica tło, usuwa smugi, cienie i zbędne obiekty, a także sprawdza poprawność przesłanej fotografii.

Kreator zdjęć do dowodu jest dostępny na stronach:
https://passport-photo.online/pl/bezplatny-kreator-zdjec-do-dowodu

https://photoaid.com/pl/kreator-zdjec-do-dowodu

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.