ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Podsumowanie działań gminy w walce z epidemią COVID-19

08.04.2020
W ramach działań związanych ze zwalczaniem rozprzestrzeniania się koronawirusa Covid-19 Gmina Ząbkowice Śląskie zakupiła kombinezony, maski i półmaski ochronne, rękawice nitrylowe, pokrowce na obuwie, płyny do dezynfekcji rąk. Zakupiliśmy także urządzenia do dezynfekcji dla jednostek OSP oraz bezdotykowe dozowniki płynu do dezynfekcji rąk. W sprzęt ten wyposażyliśmy nie tylko pracowników urzędu i jednostek gminnych, ale także pogotowia, szpitala, domu pomocy społecznej, jednostek OSP, aby zapewnić jak największe bezpieczeństwo.

Odbyły się także 2 dezynfekcje miejsc publicznych, w ramach których czyszczonych było ponad 500 ławek, 34 przystanki autobusowe, 17 placów zabaw, 54 urządzenia siłowni zewnętrznych na terenie gminy Ząbkowice Śląskie.  

Codziennie jest także dezynfekowany Urząd Miejski, a pracownicy urzędu wyposażeni w niezbędne środki ochrony osobistej, aby w sposób bezpieczny móc obsługiwać mieszkańców.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.