ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Spotkanie informacyjne dla mieszkańców dot. nowych instalacji grzewczych z dofinansowaniem 85%

26.11.2018
Burmistrz Ząbkowic Śląskich zaprasza na spotkanie informacyjne dla mieszkańców dot. nowych instalacji grzewczych z dofinansowaniem 85%. Szczegóły na plakacie. PROSZĘ OSOBY ZAINTERESOWANE O WYPEŁNIENIE ANKIETY.

Gmina Ząbkowice Śląskie planuje w najbliższym czasie przystąpienie do konkursu o środki na dotację dla mieszkańców, chcących wymieniać nieekologiczne kotły i piece w budynku jednorodzinnym/bliźniaku/zabudowie szeregowej.

W chwili obecnej staramy się ocenić skalę zainteresowania mieszkańców gminy taką inicjatywą. W tym celu musimy zgromadzić ankiety od zainteresowanych osób oraz wstępne deklaracje.

Aby wypełnić deklarację i ankietę (jest to jeden dokument) należy wejść na stronę internetową www.cieplo.cte.fea.pl i zarejestrować się. Po zarejestrowaniu – otrzymają Państwo swój indywidualny numer, który będzie niezbędny, aby zalogować się i  wypełnić dokument.

Deklarację można wypełniać do 30 listopada 2018 r. Po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane. Niniejsza deklaracja służy do zgłoszenia przez mieszkańców gminy gotowości do udziału w projekcie w zakresie wymiany źródeł ciepła w budynku jednorodzinnym/bliźniaku/ zabudowie szeregowej. Projekt realizowany będzie na terenie gminy pod warunkiem uzyskania dofinansowania ze środków Unii Europejskiej. Wypełnienie deklaracji wstępnej umożliwi gminie oszacowanie zapotrzebowania na wymianę kotłów/pieców i tym samym pozwoli na realne ustalenie zapotrzebowania na środki i złożenie wniosku o dotację. Złożenie deklaracji nie jest jednoznaczne
z uzyskaniem dofinansowania.

Na spotkaniu informacyjnym wyjaśnimy wraz z zaproszonymi ekspertami zasady działania programu oraz możliwości udziału mieszkańców.

 

Zapraszam dziś tj. 26 listopada 2018 r. na godz. 17:00 do Ząbkowickiego Ośrodka Kultury.

Szczegóły na plakacie.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.