ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Bieżące utrzymanie dróg i placów w 2022 roku – wybrano wykonawcę

11.04.2022
Gmina Ząbkowice Śląskie informuje, że w postępowaniu przetargowym o udzielenie zamówienia publicznego pn "Bieżące utrzymanie dróg i placów w 2022 roku na terenie Miasta i Gminy Ząbkowice Śląskie” za najkorzystniejszą uznano i wybrano ofertę nr 1 złożoną przez:

Zakład Usługowo-Produkcyjny DROGOWNICTWO
ul. Żeromskiego 16B
57-200 Ząbkowice Śląskie

 

Realizacja przedmiotu zamówienia polegać będzie na sukcesywnym, uzależnionym od aktualnych potrzeb Zamawiającego, zlecaniu Wykonawcy wykonania robót na podstawie zlecenia jednostkowego. Wykonanie poszczególnych remontów cząstkowych uzależnione będzie od wyników bieżącej eksploatacji dróg i placów oraz postępującej degradacji stanu technicznego nawierzchni.

 

Wyboru dokonano zgodnie z art. 204 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych /Dz. U. z 2021r poz. 1129 t.j. ze zm./, ponieważ oferta nr 1 złożona przez Wykonawcę: Zakład Usługowo-Produkcyjny DROGOWNICTWO; ul. Żeromskiego 16B; 57-200 Ząbkowice Śląskie otrzymała najwyższą ilość punktów w świetle kryteriów przyjętych w ogłoszeniu oraz SWZ. Spełnia wymogi określone przez Zamawiającego i jest ofertą najkorzystniejszą.

 

Umowa w sprawie udzielenie zamówienia publicznego na realizację zadania pn. Bieżące utrzymanie dróg i placów w 2022 roku na terenie Miasta i Gminy Ząbkowice Śląskie, zostanie zawarta zgodnie z art. 308 ust. 2 ustawy Pzp.

 

Pełna treść ogłoszenia dostępna jest TUTAJ

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.