ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

DOMINO z nową siedzibą

01.10.2019
Niepubliczny żłobek i przedszkole DOMINO pani Agnieszki Kulikowskiej w ubiegły piątek uroczyście otworzyło nową siedzibę przy ul. Jeżynowej. W związku z dynamicznym rozwojem tej placówki dotychczasowy lokal położony przy ul. Partyzantów przestał spełniać wysokie wymagania, jakie stawia przed sobą placówka.

Nowa siedziba przedszkola położona jest na osiedlu Owocowym. Świadczy to o tym, że rozwój budownictwa w tej części miasta to nie tylko budownictwo mieszkaniowe, ale to także dobre miejsce do prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Gratulujemy Pani Agnieszce i całemu gronu pedagogicznemu z DOMINO nowej inwestycji i życzymy powodzenia w dalszej działalności edukacyjnej.  

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.