ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Znamy wykonawcę przebudowy świetlicy w Olbrachcicach!

28.07.2020
Gmina Ząbkowice Śląskie informuje, że w postępowaniu przetargowym o udzielenie zamówienia publicznego pn.: "Przebudowa świetlicy wiejskiej w Olbrachcicach Wielkich" za najkorzystniejszą uznano ofertę nr 4 złożoną przez:

Firma "ARKO" Handlowo - Usługowa Arkadiusz Łuczak
ul. Złotostocka 12, 57-230 Kamieniec Ząbkowicki 

Uzasadnienie faktyczne i prawne: 

Wyboru dokonano zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych /Dz. U. z 2019 r. poz. 1843 t.j. ze zm./, ponieważ oferta nr 4 złożona przez Wykonawcę: Firmę "ARKO" Handlowo - usługową Arkadiusza Łuczak z Kamieńca Ząbkowickiego otrzymała najwyższą ilość punktów w świetle kryteriów przyjętych w ogłoszeniu oraz SIWZ. Spełnia wymogi określone przez Zamawiającego i jest ofertą najkorzystniejszą. 

Pełna treść ogłoszenia dostępna jest TUTAJ 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.