ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Bezpłatne szkolenia z zarządzania projektami z wykorzystaniem metody PRINCE 2 oraz AGILE PM

22.02.2019
Szkolenia dotyczące profesjonalnego zarządzania projektami z wykorzystaniem metody Prince 2 Foundation oraz Agile PM Foundation są jednymi z najpopularniejszych podejść do zarządzania w Europie. Zdobyte podczas nich umiejętności mogą zostać wykorzystane zarówno podczas realizacji niedużych projektów w organizacjach pozarządowych, jak skomplikowanych procesów realizowanych przez duże zespoły w przedsiębiorstwach o różnej wielkości i w różnych branżach. Proponowane metody mogą być także wykorzystane w realizacji zadań w administracji publicznej oraz edukacji.

Szkolenia  dla uczestników  są  nieodpłatne, organizatorzy zapewniają:

-  wyżywienie,

-  nocleg ( w razie potrzeby),

-  materiały szkoleniowe

Warunki jakie trzeba spełnić  wziąć udział w szkoleniach

- ukończone 18 lat,

- nie prowadzenie działalności gospodarczej,

- nie pobieranie  nauki,

- zamieszkiwanie na terenie  powiatu ząbkowickiego. 

Nie ma znaczenia posiadane wykształcenie  oraz wykonywany zawód.Zgłoszenie na szkolenie wymaga formy  pisemnej – wypełnienia formularza zgłoszeniowego oraz  dostarczenia go  do Fundacji Dobrych  Działań (prosimy o wcześniejszy  kontakt  telefoniczny).

Formularz zgłoszeniowy,  kontakt, więcej informacji:

Fundacja Dobrych Działań  Ząbkowice Śl. ul. 1 Maja 7  p. 17 ( II piętro ),

 tel. 606333989 – Bożena Wójcicka

email: szkolenia@fundacjadobrychdzialan.org

http://fundacjadobrychdzialan.org/

Terminy najbliższych szkoleń w powiecie ząbkowickim: 29-31 marca 2019 oraz  5-7 kwietnia  2019 – zgłoszenia  przyjmujemy do 7 marca  2019 r.

Harmonogram szkoleń:

Piątek 15:00-20:00

Sobota 8:00 - 17:00

Niedziela  8:00-17:00

 

 

 

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.