ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

LIII sesja Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich

28.09.2017
Radni Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich obradowali 27 września na LIII sesji rady miejskiej. Wśród podjętych uchwał radni uchwalili również zmiany w budżecie, dzięki którym przekazano pieniądze na kolejne inwestycje, między innymi na dokumentację dróg wewnętrznych w Braszowicach czy utwardzenie dróg na terenie osiedla Owocowego.

Porządek posiedzenia:

 

1.         Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie kworum.

 

2.         Przyjęcie porządku obrad.

 

3.         Przyjęcie protokołów z dnia: 30.06.2017 roku, 07.08.2017 roku, 21.08.2017 roku; 30.08.2017 roku, 18.09.2017 roku.

 

4.         Informacja z pracy Burmistrza Ząbkowic Śląskich od ostatniej sesji.

 

5.         Informacja z pracy Przewodniczącego Rady Miejskiej od ostatniej sesji.

 

6.         Informacja z wykonania budżetu za I półrocze 2017 roku.

 

7.         Podjęcie uchwał:

 

a)         w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie miasta i gminy na 2017 rok;

 

b)        w sprawie dopuszczenia zapłaty podatków stanowiących dochody budżetu Gminy Ząbkowice Śląskie za pomocą innego instrumentu płatniczego

 

c)         w sprawie regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Ząbkowice Śląskie;

 

d)        w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi  ;

e)        w sprawie  zaliczenia  dróg  do kategorii  dróg  gminnych ;

f)          w sprawie  zaciągnięcia  pożyczki długoterminowej z Wojewódzkiego  Funduszu  Ochrony  Środowiska  i Gospodarki  Wodnej  na  realizację  zadania obejmującego  wymianę  źródeł  ciepła  w ramach  programu  " Ograniczenie  niskiej emisji  na obszarze województwa dolnośląskiego" 

 

8. Interpelacje i zapytania Radnych.

 

9.  Sprawy różne.

 

10. Zakończenie obrad.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.