ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Wybrano wykonawcę zadania: „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Ząbkowice Śląskie w roku 2021”

15.09.2021
Gmina Ząbkowice Śląskie informuje, że w postępowaniu przetargowym o udzielenie zamówienia publicznego pn.: Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Ząbkowice Śląskie w roku 2021 za najkorzystniejszą uznano i wybrano ofertę nr 2 złożoną przez:

LOGISTYKA ODPADÓW Sp. Z o.o.
ul. Szklana 20,
43-300 Bielsko Biała

Uzasadnienie faktyczne i prawne:

Wyboru dokonano zgodnie z art. 204 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych /Dz. U. z 2021r poz. 1129 t.j. ze zm./, ponieważ oferta nr 2 złożona przez Wykonawcę: LOGISTYKA ODPADÓW Sp. Z o.o., ul. Szklana 20, 43-300 Bielsko Biała otrzymała najwyższą ilość punktów w świetle kryteriów przyjętych w ogłoszeniu oraz SWZ. Spełnia wymogi określone przez Zamawiającego i jest ofertą najkorzystniejszą.

Umowa w sprawie udzielenie zamówienia publicznego na realizację zadania pn. Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Ząbkowice Śląskie w roku 2021 zostanie zawarta zgodnie z art. 308 ust. 2 ustawy Pzp.

Pełna treść ogłoszenia dostępna jest TUTAJ

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.