ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Konkurs „POKAŻ JAK DBASZ O NASZĄ PLANETĘ I SWOJE NAJBLIŻSZE OTOCZENIE” rozstrzygnięty!

30.04.2021
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w naszym konkursie. Poniżej prezentujemy wyniki – zgodnie z Regulaminem Konkursu, zwyciężyło 3 autorów zdjęć z największą ilością polubień/reakcji na Fanpage Miasto Krzywej Wieży i Frankensteina, którzy poprawnie wykonali zadanie konkursowe.

Zadaniem konkursowym było zamieszczenie zdjęcia własnego autorstwa przedstawiającego sposób, w jaki uczestnik konkursu dba o naszą planetę i swoje najbliższe otoczenie, opublikowanie go pod postem konkursowym w polu komentarz oraz polubienie posta konkursowego i Fanpage Ząbkowice Śląskie Miasto Krzywej Wieży.

Każdy zwycięzca otrzymuje karnet na basen do Słonecznego Parku Wodnego oraz bilet na zwiedzanie atrakcji turystycznych Ząbkowic Śląskich.

Zwycięzcy:

Wanda Maruniak – 49 otrzymanych polubień;

Kinga Zięba – 29 otrzymanych polubień;

Renata Zielińska – 12 otrzymanych polubień.

Dodatkowo każdy z uczestników, który prawidłowo wykonał zadanie konkursowe otrzymuje sadzonkę magnolii - zapraszamy Wszystkich, którzy opublikowali zdjęcia po odbiór nagród. 

Gratulujemy!

Po odbiór nagród zapraszamy we wtorek 11 maja 2021 r. o godz. 11:00 do Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskach ul. 1 Maja 15 (Sala Konferencyjna; nr 5).

Zachęcamy każdego do dbania o naszą najbliższą okolicę – bądźmy eko!

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.