ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Budowa stacjonarnego punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych w Ząbkowicach Śląskich – termin składania ofert do 25.01.2023r

24.01.2023
Gmina Ząbkowice Śląskie ogłasza przetarg na roboty budowlane dla zadania pn.: " Budowa stacjonarnego punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych w Ząbkowicach Śląskich”

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlano – montażowych oraz zakup, dostawa i montaż wyposażenia dla zadania pn.:Budowa stacjonarnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Ząbkowicach Śląskich. Szczegółowy zakres robót opisany został w SWZ w tym w Programie Funkcjonalno – Użytkowym i Koncepcji dla zadania pn.: Budowa punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych w Ząbkowicach Śląskich, które to dokumenty stanowią integralną część zamówienia.

Zakres przewidzianych robót min.:

W ramach zadania przewiduje się opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę/zgłoszenia na prowadzenie robót na podstawie programu funkcjonalno - użytkowego, koncepcji, wykonanie robót budowlanych w zakresie budowy stacjonarnego punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych w Ząbkowicach Śląskich. Uzyskanie pozwolenia na usunięcie drzew, uzyskanie ekspertyzy dendrologicznej, opinii ornitologicznej, a w razie takiej konieczności pełnienie nadzoru ornitologicznego podczas wycinki drzew. Wykonanie wycinki drzew wraz z karczowaniem pni zgodnie z wcześniej uzyskaną decyzją pozwoleniem na usunięcie drzew, przy czym Wykonawca własnym staraniem i kosztem dokona oględzin drzew przez osobę uprawnioną pod katem stwierdzenia czy drzewo nie zostało zasiedlone. Dokumentację z oględzin przekaże Zamawiającemu przed dokonaniem wycinki drzew. Do zadań Wykonawcy należało będzie przygotowanie grubizny wyciętych drzew zgodnie z klasyfikacją jakościowo-wymiarową oraz pocięcie grubizny z wyciętych drzew na odcinki z transportem w miejsce wskazane przez Zamawiającego do 5 kilometrów i ułożeniem drzewa w stosy. Wykonawca zobowiązany będzie do utylizacji odpadów, gałęzi i krzewów wyciętych drzew. Po karczowaniu drzew Wykonawca wyprofiluje nawierzchnie działek w których prowadzona była wycinka. Wykonawca zobowiązany będzie do zakupu sadzonek i wykonania nasadzeń zastępczych zgodnie z decyzją - lokalizacją wskazaną przez Zamawiającego.Wyposażenie PSZOK w Ząbkowicach Śląskich stanowić między innymi będą: kontener socjalno-biurowy z punktem przyjmowania odpadów (punkt przyjmowania odpadów, część biurowa, część socjalna, pomieszczenia sanitarne), kontener z salką edukacyjną, rampa najazdowa zadaszona (6 sztuk kontenerów KP36), magazyn z punktem napraw, magazyn na Zużyty Sprzęt Elektryczny i Elektroniczny i odpady niebezpieczne (m.in. 4 szt. kontenerów z wannami wychwytowymi i 6 szt. specjalistycznych pojemników na odpady niebezpieczne), wiata magazynowa (4 szt. kontenerów KP-22, 4 szt. czterokołowych pojemników na odpady 1100 l, 4 szt. pojemników na odpady 240 l, 4 szt. pojemników na odpady 120 l), ścieżka edukacyjna (3 szt. ławka drewniana z oparciem, 1 szt. ławostół z grą edukacyjną, 4 szt. tablic informacyjnych i edukacyjnych, 2 szt. kolorowych zestawów do segregacji odpadów), plac manewrowy (4 szt. kontenerów KP36), waga samochodowa, ogrodzenie wraz z bramą przesuwną i szlabanem.

Termin składania ofert 25.01.2023r. godz. 10:00

 

Szczegóły TUTAJ

 

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.