ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Znamy wykonawcę przebudowy kolejnego podwórka!

03.06.2020
Gmina Ząbkowice Śląskie informuje, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na realizację zadania "Poprawa jakości środowiska miejskiego w Gminie Ząbkowice Śląskie- obszar Nr 3 - działka nr 71/34 AM-12, obręb Centrum w Ząbkowicach Śląskich" wybrano ofertę nr 6 złożoną przez:

ROKAM II Radosław Rosiński 
Koźmice 14 
57-200 Ząbkowice Śląskie 

Uzasadnienie faktyczne i prawne: 

Wyboru dokonano zgodnie z art. 91 ust.1 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo zamówień publicznych /Dz. U. z 2019r. poz. 1843 t.j. ze zm./, ponieważ oferta nr 6 złożona przez Wykonawcę "ROKAM II" Radosłąw Rosiński Koźmice 14, 57-200 Ząbkowice Śląskie otrzymała najwyższą ilość punktów w świetle kryteriów przyjętych w ogłoszeniu oraz SIWZ. Spełnia wymogi określone prze Zamawiającego i jest ofertą najkorzystniejszą.  

Pełna treść ogłoszenia dostępna jest TUTAJ

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.