ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Weekend pełen atrakcji

02.07.2019
Miniony weekend w naszej gminie to wiele ciekawych wydarzeń i spotkań. Stowarzyszenie INTEGRACJA zorganizowało spotkanie swoich podopiecznych w Lasocinie, gdzie jak zwykle nie zabrakło serdeczności i bardzo dobrej zabawy. Równie ciekawie było w Sieroszowie, gdzie odbył się tradycyjny piknik „Lato co Ty na to?” z pięknym, charytatywnym przesłaniem – gramy dla Patryka.

Piknik rozpoczynający wakacje odbył się także w Boblicach, w którym oprócz burmistrza Marcina Orzeszka udział wzięła Posłanka na Sejm RP Monika Wielichowska. Były wspólne śpiewy i tańce, dmuchańce i wiele innych atrakcji dla dzieci.

Z kolei bardzo prężnie działające, ząbkowickie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego na zbiorniku Topola zorganizowało Powiatowe Nocne Zawody Gruntowe. Towarzyszyła im nie tylko tradycyjna już wspaniała atmosfera, ale również wyjątkowe „branie” ryb – zwycięzca zawodów złowił ponad 75 kg ryb! 

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.