ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Modernizacja budynków - mieszkańcu wypełnij ankietę do 15.03.2022r.

11.02.2022
W związku z podjętymi przez naszą Gminę działań na rzecz pozyskiwania funduszy na nowe instalacje grzewcze w domach, mieszkaniach oraz poprawę stanu budynku Burmistrz Ząbkowic Śląskich zaprasza zainteresowanych mieszkańców do wypełnienia niniejszej ankiety (zamieszczona jest w załączniku), w zależności od typu budynku. Jest to nowy program dotacyjny, który powstał na Dolnym Śląsku m.in. dla gmin objętych Funduszem Sprawiedliwej Transformacji ( w tym naszej gminy). Aby skutecznie pozyskać te środki, musimy mieć dobrą orientację, którzy mieszkańcy, które wspólnoty oraz spółdzielnie mieszkaniowe są zainteresowane pozyskiwaniem takich środków i na jaki zakres. Termin złożenia ankiety przez mieszkańców upływa w dniu 15 marca 2022r.

Druki ankiety dostępne są:
na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich: https://www.zabkowiceslaskie.pl/ oraz na portalu https://dobrebudynki.pl/
-    w Biurze Obsługi interesanta tutejszego Urzędu,
-    u sołtysów.


Wypełniony ankietę można złożyć w następujący sposób:
-    osobiście w Biurze Obsługi Interesanta, parter pokój nr 8 lub poprzez wrzucenie do skrzynki znajdującej się przy wejściu do Urzędu Miejskiego od strony ul. 1 Maja 15 w Ząbkowicach Śląskich;
-    dostarczenie wypełnionej ankiety do Sołtysa,
-    pocztą na adres Urząd Miejski ul. 1 Maja 1 5, 57-200 Ząbkowice Śląskie;
-    za pośrednictwem Internetu skan wypełnionej ankiety przesłać na adres e-mail: monika.puzio@zabkowiceslaskie.pl lub wypełnić bezpośrednio na portalu https://dobrebudynki.pl/
Ankietę należy wypełnić dla każdego źródła ciepła znajdującego się w mieszkaniu, budynku.


Złożenie niniejszej ankiety nie zwalnia mieszkańców z obowiązku złożenia deklaracji dotyczącej źródeł ciepła i źródeł spalania paliw do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB)

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.