ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Wyborco! Sprawdź, gdzie głosujesz! – już 15 października Wybory Parlamentarne oraz referendum ogólnokrajowe

03.10.2023
Gmina Ząbkowice Śląskie podzielona została na 23 obwody do głosowania, które znajdą Państwo poniżej. Głosowanie odbywać się będzie od godz. 7:00 do 21:00. Do siedzib Obwodowych Komisji Wyborczych na terenach wiejskich będą kursować autobusy - rozkład jazdy autobusów do pobrania poniżej.

Obwieszczenie Burmistrza Ząbkowic Śląskich Nr 17/IX/OR-2023 z dnia 11 września 2023 roku w sprawie obwodów do głosowania:

 

Wszelkie informacje dot. wyborów znajdują się w BIP Urzędu Miejskiego (zakładka URZĄD MIEJSKI --> WYBORY I SPISY POWSZECHNE --> WYBORY PARLAMENTARNE 2023):

https://bip.zabkowiceslaskie.pl/artykuly/358/wybory-parlamentarne-2023

 

Każdy może sprawdzić swoje miesjce do głosowania także on-line w Centralnym Rejestrze Wyborców (wymagane  logowanie za pomocą profilu zaufanego/ e-dowodu/ bankowości elektronicznej/ aplikacji mObywatel):
https://www.gov.pl/web/gov/sprawdz-swoje-dane-w-centralnym-rejestrze-wyborcow2

 

PLIKI DO POBRANIA:

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.