ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych – harmonogram na 2021r.

26.05.2021

Dla mieszkańców gminy Ząbkowice Śląskie zaplanowano w roku 2021 dwie zbiórki odpadów wielkogabarytowych. Pierwsza dla mieszkańców miasta, która odbędzie się w miesiącu czerwcu, druga dla mieszkańców terenów wiejskich  – w miesiącu lipcu.

Odpady wielkogabarytowe muszą być ustawione przed posesją – w sąsiedztwie miejsc, w których gromadzone są odpady komunalne. Zbiórka prowadzona będzie według harmonogramu, który dostępny jest w załączniku. Poza terminami zbiórek odpady wielkogabarytowe można przekazać do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) znajdującego się przy ul. Legnickiej nr 16 w Ząbkowicach Śl. (dawna zajezdnia PKS) w godzinach: pn-pt 9:00 – 17:00, sb 10:00 – 13:00.

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych nie dotyczy nieruchomości niezamieszkałych.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.