ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Matematyka – wstęp do kariery wynalazcy

01.12.2020
Gmina Ząbkowice Śląskie przystąpiła do współpracy z Wydziałem Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej w ramach projektu "Matematyka - wstęp do kariery wynalazcy". Projekt ma na celu podniesienie kompetencji matematycznych wśród uczniów.

"Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej aktywnie angażuje się w zapewnienie wysokiej jakości nauczania matematyki w szkołach. Realizując projekt „Matematyka - wstęp do kariery wynalazcy”, współpracuje z samorządami terytorialnymi, udostępniając ich szkołom zaawansowane narzędzia edukacyjne. Uczniowie otrzymują  w ten sposób dostęp do platformy zeszyt.online, na której pod opieką sztucznej inteligencji podnoszą swoje umiejętności matematyczne." - czytamy w artykule "Politechnika wspiera szkoły w trakcie pandemii"

Projektem zostali objęci uczniowie z klas IV z Gminy Ząbkowice Śląskie  z wszystkich naszych szkół podstawowych.

Mamy nadzieje, że udział w projekcie będzie dobrym uzupełnieniem technik kształcenia na odległość i wspomoże  szkoły podstawowe z Gminy Ząbkowice Śląskie w zdalnym nauczaniu.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.