ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Wiek, to tylko liczba – Aktywny Senior w Gminie Ząbkowice Śląskie!

19.11.2020
Fundacja Dobrych Działań ze wsparciem Gminy Ząbkowice Śląskie realizowała zadanie publiczne skierowane do Seniorów 60+ z naszej gminy. W ramach zadania 98 seniorów zwiększyła swoją aktywność fizyczną poprzez aktywne uczestnictwo w treningach oraz spotkań w gronie rówieśników.

Każdy beneficjent miał możliwość brania udziału w 8 cyklach treningowych w miesiącu. W dni treningowe Seniorzy z naszej gminy mieli możliwość  korzystania z infrastruktury w Centrum Sportowym CITYGYM w Ząbkowicach Śląskich. Każdy uczestnik rozpoczynając swój udział w projekcie miał wykonaną analizę składu ciała, co pozwoliło Seniorom kontrolować swoje postępy w zakresie zwiększania aktywności fizycznej.

Zapraszamy wszystkich Seniorów 60+ w następnym roku do udziału w nowej edycji tego projektu. O szczegółach będziemy Państwa informować na bieżąco.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.