ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ogłoszenie dla posiadaczy odpadów z folii rolniczych

28.11.2019
W związku z przygotowywaniem wniosku o dofinansowanie, w ramach programu „Usuwania folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej", Burmistrz Ząbkowic Śląskich informuje, że do dnia 6 grudnia 2019r. przyjmujemy zgłoszenia od wszystkich zainteresowanych posiadaczy odpadów z folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowania po nawozach i opakowania typu Big Bag.

Zgłoszenia przyjmowane są w Wydziale Infrastruktury i Gospodarki Przestrzennej Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich ul. 1 Maja 15 pisemnie oraz mailowo na adres: katarzyna.szady@zabkowiceslaskie.pl.

W zgłoszeniu należy podać: typ odpadów (opakowania po nawozach, Big Bagi, folia rolnicza, siatka, sznurek), ich szacunkową ilość i dane kontaktowe (adres oraz numer telefonu).

Zadanie usuwania folii rolniczych realizowane będzie po otrzymaniu dofinansowania z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Dofinansowanie udzielane będzie Gminie w formie dotacji do 100 % kosztów kwalifikowanych , z  zastrzeżeniem, że kwota dofinansowania nie może przekroczyć iloczynu 500 zł i wyrażonej w Mg masy odpadów z folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach oraz typu Big Bag unieszkodliwionych lub poddanych odzyskowi.

Termin realizacji programu będzie możliwy po uzyskaniu dofinansowania i wyborze Wykonawcy.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.