ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Nowe mieszkania w Ząbkowicach Śląskich coraz bliżej - zapraszamy do współpracy

23.05.2019
Gmina Ząbkowice Śląskie zaprasza do współpracy wszystkie podmioty zainteresowane realizację przedsięwzięcia pn. „Budowa budynków mieszkalnych wielorodzinnych na nieruchomości stanowiącej własność Gminy Ząbkowice Śląskie w formule partnerstwa publiczno-prywatnego”. Test rynku to przedrealizacyjny etap ww. przedsięwzięcia w formule partnerstwa publiczno-prywatnego. Jego celem jest uzyskania opinii oraz informacji potencjalnie zainteresowanych podmiotów w zakresie efektywnych ale i realnych rozwiązań jego realizacji.

Ewentualna umowa o partnerstwie publiczno - prywatnym zawarta zostanie na podstawie przepisów Ustawy z dnia 19 grudnia 2008 r. o partnerstwie publiczno-prywatnym (tekst jednolity Dz. U. z 2017 r., poz. 1834 ze zm. – zwanej dalej „ustawą o PPP”) po przeprowadzeniu postępowania zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity Dz.U. z 2018 r. poz. 1986 ze zm. – zwanej dalej „PZP”).

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie ankiety, której celem jest poznanie Państwa opinii co do optymalnego zakresu funkcjonalnego Przedsięwzięcia oraz akceptowanego modelu jego realizacji i zarządzania. Państwa sugestie i uwagi będą miały istotne znaczenie dla właściwej realizacji Przedsięwzięcia i przyczynią się do wypracowania najkorzystniejszych rozwiązań, uwzględniających korzyści zarówno strony prywatnej, jak i osiągnięcie celu publicznego.

Uzyskane od Państwa informacje zostaną zagregowane, aby zminimalizować możliwość identyfikacji podmiotów, które udzieliły na nie odpowiedzi, przy czym formularz ankietowy nie wymaga podpisu.

Ogłoszenie postępowania związane z wyborem Partnera Prywatnego planowane jest w III kwartale 2019 r., prosimy zatem o lekturę Memorandum oraz o odesłanie wypełnionej ankiety na wskazany poniżej adres w terminie do dnia 20 czerwca 2019 r. pocztą elektroniczną na adres: urzad@zabkowiceslaskie.pl

Liczymy na Państwa zainteresowanie planowanym Przedsięwzięciem oraz udział w niniejszym badaniu.

Więcej informacji dotyczących przedsięwzięcia w załączonym Memorandum. W załączeniu również ankieta, o której wypełnienie prosimy.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.