ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ząbkowicka Komunikacja Publiczna przyjazna dla uczniów

24.02.2021
Trasy i rozkłady jazdy Ząbkowickiej Komunikacji Publicznej zostały tak zaprojektowane, aby dzieci i młodzież naszej gminy mogła dojeżdżać do szkół zarówno podstawowych jak i ponadpodstawowych na terenie miasta i gminy Ząbkowice Śląskie. Z usług ZKP korzystają również dzieci przedszkolne. W każdym autobusie oznaczonym na rozkładzie jazdy literką „O” znajduje się wykwalifikowana opiekunka, która dba o bezpieczeństwo dzieci w trakcie jazdy autobusem.

Wygodny, bezpieczny i ekologiczny transport dzieci do placówek edukacyjnych jest dla nas priorytetem – mówi Marcin Orzeszek Burmistrz Ząbkowic Śląskich - zachęcam do sprawdzenia rozkładów jazdy na stronie zkp-zabkowiceslaskie.pl lub aplikacji „kiedyprzyjedzie” i korzystania z komunikacji miejskiej.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.