ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze - kierownika Dziennego Domu Senior+

07.04.2022
Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Ząbkowicach Śląskich ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze: Kierownik Dziennego Domu Senior+

Wymiar czasu pracy — 1 etat.

Rodzaj umowy - umowa o pracę

 

Dokumenty aplikacyjne należy składać w zamkniętych kopertach z adnotacją: „Nabór na stanowisko kierownika Dziennego Domu Senior + w Ząbkowicach Śląskich”, w terminie do dnia 15.04.2022 r. do godz. 15.30, w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Ząbkowicach Śląskich, lub pocztą na adres: Osiedle XX-lecia 52, 27-200 Ząbkowice Śląskie (decyduje data wpływu do Ośrodka).

Miejscem pracy na stanowisku Kierownika Dziennego Domu Senior+ jest siedziba DDS+ przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Ząbkowicach Śląskich, Osiedle XX-lecia 52. Praca świadczona jest w pełnym wymiarze pracy przez pięć dni w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.

Ogłoszenie umieszczono na tablicy informacyjnej Ośrodka Pomocy Społecznej oraz na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej https://opszabkowiceslaskie.bip.gov.pl/

 

Szczegółowy opis oferty, dostępny jest do pobrania poniżej w załącznikach.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.