ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Dmuchane szaleństwo w Ząbkowicach Śląskich

28.02.2024
Wiosna czai się tuż za rogiem, a do jej magicznego początku zostało niewiele dni. Nie musimy jednak czekać do 21 marca, gdyż już w najbliższą niedzielę wiosna zawita do Ząbkowic Śląskich. Prawdziwe szaleństwo na dmuchanych atrakcjach rozpocznie się o godz. 10:00 i zakończy około godz. 15:00. Zapraszamy do Hali Słonecznej przy ul. Powstańców Warszawy 8i, wstęp darmowy.

Co czeka na dzieciaki w niedzielne przedpołudnie? - Moc niezapomnianych atrakcji.

Big Ballers - atrakcja, która wymaga sprytu od korzystających. Posiada 4 duże miękkie i chwiejne kule po których trzeba przeskoczyć z jednej na drugą stronę.  Na atrakcji może znajdować się ok. 3 os. jednocześnie.

Miękka Górka - doskonała dmuchana atrakcja dla mniejszych jak i większych dzieci. Na środku znajduje się poduszka, która daje dużo radości poprzez trud na wdrapanie się na szczyt oraz sprężystość dawana przez innych uczestników zabawy.  Na atrakcji może znajdować się ok. 10 os.

Zjeżdżalnia Kubuś Puchatek -  zachęcaja wiernym przyjacielem dzieci jakim jest Kubuś puchatek z przyjaciółmi. Zamek ten ma półkę zjazdową na wysokości 4m. Do zjazdu zaprowadzi zaledwie kilka schodków.  Na atrakcji może znajdować się od 6 do 8 os.

Zjeżdżalnia Myszka Miki - coś dla dzieci, które uwielbiają korzystać z zjeżdżalni ale odczuwają lekki strach przed wysokimi półkami do zjazdu. Ta ma ją na wysokości około 2,5m. Myszki Miki z przyjaciółmi zachęca do doskonałej zabawy, aby wdrapać się na górę prowadzą tam proste schodki.  Na atrakcji może znajdować się od 6 do 8 os.

 

A to nie wszystkie niespodzianki, które czekają na najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Będą też konkurencje sprawnościowe, wojna balonowa, a do zdjęć pamiątkowych zaproszą nasi bohaterowie bajek. Zachęcamy do udziału!

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.