ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Dynamiczny rozwój gminy – z wizytą na inwestycjach

27.11.2019
Burmistrz Marcin Orzeszek odwiedził wraz z radnymi Rady Miejskiej kilka z prowadzonych na terenie gminy inwestycji: adaptację pomieszczeń po dawnych księgach wieczystych na pomieszczenia żłobkowe, nowe boisko sportowe przy SP nr 1, budowę budynku wielofunkcyjnego na boisku w Stolcu oraz budowę krytego basenu.

Część z nich – jak boisko przy SP nr 1 czy budynek w Stolcu są już na ukończeniu, czekają tylko na odbiory. Najbardziej cieszy postęp prac na budowie największej inwestycji w najnowszej historii naszej gminy, czyli krytego basenu. Na zewnątrz układana jest już kostka na drogach i chodnikach, ale największe prace wykonywane są wewnątrz obiektu – pojawiły się już m.in. szafki w szatniach, dobiega końca układanie kafelków na korytarzach, zamontowane są już także bramki wejściowe.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.