ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Wybrano wykonawcę na miejsca rekreacji w Bobolicach, Tarnowie i Jaworku!

03.08.2022
Gmina Ząbkowice Śląskie informuje, że w postępowaniu przetargowym o udzielenie zamówienia publicznego pn "Rozbudowa infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej na terenie Gminy Ząbkowice Śląskie” za najkorzystniejszą uznano i wybrano ofertę nr 1 złożoną przez:

ZUBIT Zakład Usługowo-Handlowo-Produkcyjny Ireneusz Zieliński
ul. Kolejowa 61
57-230 Kamieniec Ząbkowicki

 

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie miejsc rekreacji w miejscowościach Bobolice, Jaworek i Tarnów w ramach zadania inwestycyjnego pn: „Rozbudowa infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej na terenie Gminy Ząbkowice Śląskie”

Miejsca zagospodarowane będą poprzez utwardzenie terenu kostką betonową, instalację dwóch ławostołów, koszy na śmieci, stacji naprawczej rowerów, tablicy informacyjnej na której znajdzie się mapa ze ścieżkami rowerowymi oraz lamp solarnych. Dla bezpieczeństwa użytkowników oraz w celu wyeliminowania dewastacji zamontowane zostaną fotopułapki. Miejsca te będą ogólnodostępne dla wszystkich i bezpłatne. Będzie to miejsce odpoczynku i integracji, dające wiele możliwości rozwoju oraz organizacji rajdów rowerowych czy wycieczek indywidualnych.

 

Pełna treść ogłoszenia dostępna jest TUTAJ

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.