ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Program „Czyste powietrze” w Gminie Ząbkowice Śląskie

19.11.2020
Gmina Ząbkowice Śląskie w ramach Porozumienia z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu udziela wsparcia osobom zainteresowanym złożeniem wniosku o dofinansowanie z Programu Priorytetowego „Czyste powietrze” w zakresie przygotowania wniosków o dofinansowanie.

Przypominamy, że od 1 października 2020r ruszyła druga część programu dla Beneficjentów uprawnionych do podwyższonego poziomu dofinansowania. Warunkiem konieczny do dofinansowania w podwyższonej wysokości jest przeciętny miesięczny dochód na jednego członka gospodarstwa domowego nie przekraczający kwoty 1400 zł w gospodarstwie wieloosobowym lub 1960 zł w gospodarstwie jednoosobowym. Potwierdzeniem spełnienia warunku jest Zaświadczenie o wysokości przeciętnego miesięcznego dochodu wydane przez wójta lub burmistrza właściwego ze względu na miejsce zamieszkania wnioskodawcy.

Program "Czyste Powietrze" dotyczy wyłącznie domów jednorodzinnych. 

Więcej informacji udzielają pracownicy Wydziału Funduszy Zewnętrznych pod nr telefonów:

74 816 53 47;

74 816 53 13,

74 816 53 57

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.