ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Relacja z wizyty seniorów z Czerwonego Kostelca w Ząbkowicach Śląskich

20.09.2021

W ramach Projektu Interreg V – A Republika Czeska – Polska 2014-2020 pn. „Razem w aktywnej starości” seniorzy z Czerwonego Kostelca w dniu 16.09.2021 r. odwiedzili Ząbkowice Śląskie.
W trakcie wizyty seniorzy z Czech wraz z seniorami z Gminy Ząbkowice Śląskie uczestniczyli w konferencji, podczas której przeprowadzone zostały warsztaty z pierwszej pomocy, muzykoterapii oraz ćwiczenia mózgu.
Seniorzy podczas spotkania w naszym mieście zwiedzili pomieszczenia Dziennego Domu „Senior+” w Ząbkowicach Śląskich. Mieli również możliwość uczestniczyć w prezentacji utworów muzycznych i tanecznych wykonanych przez Ząbkowicki Klub Seniora „Przyjaciele”.
Gmina Ząbkowice Śląskie/ Ośrodek Pomocy Społecznej w Ząbkowicach Śląskich - realizator projektu „Razem w aktywnej starości” składa serdeczne podziękowania seniorom z Ząbkowickiego Klubu Seniora „Przyjaciele” za udział i zaangażowanie.

Projekt „Razem w aktywnej starości” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska 2014-2020 za pośrednictwem Euroregionu Glacensis.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.