ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Wybrano wykonawcę na budowę trasy rowerowej w Ząbkowicach Śląskich

13.04.2022
Gmina Ząbkowice Śląskie informuje, że w postępowaniu przetargowym o udzielenie zamówienia publicznego pn "Budowa ścieżek rowerowych w Gminie Ząbkowice Śląskie” za najkorzystniejszą uznano i wybrano ofertę nr 1 złożoną przez:

EM Janikowskscy
ul. Zimowa 10/7
57-215 Srebrna Góra

W ramach zadania planuje się utworzenie pętli ścieżek o szerokości od 1,2 do 1,5 m i długości 2,3 km. Pętla powstanie na terenie obejmującym część lasku za nieczynnym odkrytym basenem aż do tzw. wojskówki. Wśród urządzeń terenowych znajdą się przeszkody typu drop, kładki north shore, rock garden, równoważnia, słupki..

Wyboru dokonano zgodnie z art. 204 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych /Dz. U. z 2021r poz. 1129 t.j. ze zm./, ponieważ oferta nr 1 złożona przez Wykonawcę: EM Janikowskscy; ul. Zimowa 10/7; 57-215 Srebrna Góra; otrzymała najwyższą ilość punktów w świetle kryteriów przyjętych w ogłoszeniu oraz SWZ. Spełnia wymogi określone przez Zamawiającego i jest ofertą najkorzystniejszą.

 

Umowa w sprawie udzielenie zamówienia publicznego na realizację zadania pn. Budowa ścieżek rowerowych w Gminie Ząbkowice Śląskie, zostanie zawarta zgodnie z art. 308 ust. 2 ustawy Pzp.

 

Pełna treść ogłoszenia dostępna jest TUTAJ

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.