ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zmieniamy oblicze miasta – remont podwórek zbliża się do końca

08.10.2020
Kolejne podwórka w naszym mieście pięknieją. Zapraszamy do obejrzenia i ocenienia postępów prac na kolejnych 2 rewitalizowanych podwórkach położonych przy ul. Ciasnej oraz ul. Szkolnej (pomiędzy ul. Armii Krajowej i ul. Dolnośląską).

„Rewitalizacja podwórek w naszym mieście ma na celu nie tylko poprawę jakości życia Mieszkańców, ale także upiększenie naszego miasta, poprawę jego wizerunku. To kolejny – po rewitalizacji kamienic – bardzo ważny projekt, który z pewnością będziemy kontynuować” – powiedział burmistrz Marcin Orzeszek.

Zadanie to realizowane jest w ramach projektu „Poprawa jakości środowiska miejskiego w Gminie Ząbkowice Śląskie” w ramach działania 2.5 oś priorytetowa II Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 – 2020.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.