ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

TWÓJ INNOWACYJNY BIZNES - konkurs z nagrodami dla młodzieży!

23.05.2024
Burmistrz Ząbkowic Śląskich zaprasza uczniów klas 7 i klas 8 szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych działających na terenie Gminy Ząbkowice Śląskie do udziału w konkursie TWÓJ INNOWACYJNY BIZNES. Celem konkursu jest aktywizacja i promocja przedsiębiorczości wśród młodzieży, a w szczególności wspieranie postaw innowacyjnych i przedsiębiorczych wśród młodzieży z Gminy Ząbkowice Śląskie. Zadaniem konkursowym jest stworzenie autorskiego projektu biznesowego – biznesplanu na przedsięwzięcie gospodarcze, które dotyczy założenia nowej innowacyjnej firmy na terenie Gminy Ząbkowice Śląskie.

Formularz zgłoszeniowy wraz z załączonym biznesplanem w formie papierowej należy złożyć do dnia 31 maja 2024 roku w Biurze Obsługi Interesanta w Urzędzie Miejskim w Ząbkowicach Śląskich lub przesłać pocztą na adres: Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich, ul. 1 Maja 15, 57-200 Ząbkowice Śląskie.

 Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.