ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Droga Bobolice-Sieroszów - znamy wykonawcę!

23.08.2019
Gmina Ząbkowice Śląskie informuje, że w postępowaniu przetargowym na realizację zadania publicznego pn.: "Przebudowa drogi łączącej miejscowości Bobolice- Sieroszów, km 0+000-0+630" za najkorzystniejszą uznano i wybrano ofertę nr 3, złożoną przez firmę:

COLAS Polska sp. z o.o.
ul. Nowa 49
62-070 Palędzie 

Uzasadnienie: 
Wyboru dokonano zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo zamówień publicznych /Dz. U. z 2018 r. poz. 1986 t.j. ze zm./, ponieważ oferta nr 3 złożona przez Wykonawcę: COLAS Polska sp. z o.o. Palędzie otrzymała najwyższą ilość punktów w świetle kryteriów przyjętych w ogłoszeniu oraz SIWZ. Spełnia wymogi określone przez Zamawiającego i jest ofertą najkorzystniejszą. 

Pełna treść ogłoszenia dostępna jest TUTAJ 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.