ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zapraszamy na konsultacje

29.09.2017
Osoby zainteresowane składaniem wniosków w naborach na podejmowanie działalności gospodarczej, rozwój ogólnodostępnej niekomercyjnej infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej lub działania z zakresu zachowania dziedzictwa lokalnego zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych indywidualnych konsultacji.

Będzie można  się z nich dowiedzieć m.in. kto może aplikować w naborach, o jakie środki, na jakie projekty oraz jak powinien wypełnić wniosek.

Najbliższe konsultacje odbędą się w poniedziałek, 2 października, w godz. 9.00-14.00, w Ząbkowicach Śl. W kolejnych dniach konsultacje odbędą się również w pozostałych gminach powiatu ząbkowickiego.

Szczegóły na plakacie.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.