ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Spotkanie w ramach projektu „Dbaj o Zdrowie” – „Czy można się ustrzec zachorowania na nowotwory?”

21.09.2018
W poniedziałek 17 września w ratuszu w Ząbkowicach Śląskich odbyło się kolejne spotkanie w ramach projektu „Dbaj o Zdrowie” ze specjalistą Profesor Nauk Medycznych Panią Alicją Chybicką.

Temat poniedziałkowego spotkania nosił nazwę – „Czy można się ustrzec zachorowania na nowotwory?”. Pani Alicja Chybicka  przekazała wiedzę na temat nowotworów, ponieważ, gdyby nowotwory u dzieci i dorosłych były rozpoznawalne we wczesnych stadiach, ich uleczalność byłaby skuteczniejsza. Przekazała jakie objawy mogą sugerować, rozpoczęcie  się procesu choroby nowotworowej, aby móc zareagować odpowiednio wcześnie. Po ponad godzinnym wykładzie odbyła się dyskusja, w trakcie której uczestnicy spotkania zadawali wiele pytania.

Dziękujemy za zainteresowanie tematyką zdrowia i już dziś zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Dbaj o Zdrowie” – sobota 29 września 2018 r. o godz. 12.00.  a tematem kolejnego spotkania będzie „Podologia w życiu codziennym”  ze specjalistą w dziedzinie podologii Panią Katarzyną Michalik.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.