ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Śladami wspólnej średniowiecznej historii - przetarg na przebudowę zamku ogłoszony!

21.01.2020
Gmina Ząbkowice Śląskie ogłasza przetarg na realizację zadania publicznego pn.: "Śladami wspólnej średniowiecznej historii".

Termin składania ofert: 04.02.2020 godz. 10:00

Miejsce składania ofert: Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich przy ul. 1 Maja 15 w Biurze Obsługi Interesanta

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie robót budowlanych na Zamku w Ząbkowicach Śląskich polegających na remoncie i dostosowywaniu wieży bramnej wraz z pomieszczeniami przyległymi na cele użytkowe - trasa turystyczna i pomieszczenia ekspozycyjne. Przebudowę dziedzińca wraz z odbudową podcienia w oparciu o zachowane relikty przy wieży bramnej. Przywróceniu zwieńczenia wieży bramnej. Wykonaniu przyłączy wod-kan i instalacji wewnętrznych wodno-kanalizacyjnych i elektrycznych w adoptowanej części Zamku. 

Pełna treść ogłoszenia dostępna jest TUTAJ

Projekt „Śladami wspólnej średniowiecznej historii” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska 2014-2020

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.