ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Nabór wniosków o dotacje na prace przy zabytkach - do 30 czerwca 2022

08.06.2022
Do 30 czerwca 2022 roku trwa nabór wniosków o udzielenie dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków lub znajdujących się w gminnej ewidencji zabytków.

Dotacje przyznawane są na podstawie Uchwały Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich Nr LIX/394/2022 regulującej zasad udzielania dotacji na prace przy zabytkach i mogą obejmować wyłącznie nakłady określone w art. 77 ustawy o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami.

Pełna treść ogłoszenia dostępna na stronie BIP

Uwaga! Zmianie uległ formularz Wniosku o udzielenie dotacji. Prosimy o zapoznanie się z  nowymi zasadami naboru określonymi w Uchwale Nr LIX/394/2022 z dnia 31 marca 2022r

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.