ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Obchody Dnia Edukacji Narodowej w Gminie Ząbkowice Śląskie

14.10.2021
Gminna uroczystość obchodów Dnia Edukacji Narodowej odbyła się 13 października 2021 r. w świetlicy wiejskiej w Braszowicach.

Uroczystość rozpoczęła się od wystąpienia pierwszoklasistów Szkoły Podstawowej w Braszowicach, którzy tego dnia złożyli ślubowanie stając się pełnoprawnymi uczniami. Program artystyczny z okazji Dnia Edukacji Narodowej zaprezentowali uczniowie klas starszych.

„Edukacja to najpotężniejsza broń jakiej możesz użyć żeby zmienić świat” – Burmistrz Marcin Orzeszek podkreślił słynnym cytatem Nelsona Mandeli rolę i wagę edukacji w swoim przemówieniu. Dziękując za trud włożony w rozwój edukacji wręczył Dyrektorom i Nauczycielom Nagrodę Burmistrza. Gratulujemy wszystkim wyróżnionym i życzymy kolejnych sukcesów!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.