ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Rozwijamy żłobek – kolejne miejsca dla dzieci!

10.05.2019
Rozumiejąc rosnące potrzeby w zakresie opieki nad dziećmi żłobkowymi Gmina Ząbkowice Śląskie, decyzją burmistrza Marcina Orzeszka zwiększa ilość miejsc w Żłobku Publicznym. Od 1 września 2019r. będziemy mieć 56 miejsc żłobkowych, w tym przyjętych zostało 31 nowych dzieci. Na tym jednak nie poprzestaniemy, bo od 1 stycznia 2020r. żłobek będzie mógł przyjąć 30 kolejnych dzieci. W sumie będziemy dysponować 86 miejscami żłobkowymi.

 

„Zapewnienie miejsca w przedszkolu i żłobku każdemu dziecku to bardzo ważny krok w rozwoju każdej gminy. Tę potrzebę rozumiemy, dlatego podjąłem decyzję o zwiększeniu ilości miejsc w naszym żłobku. Dzieci są w naszej gminie najważniejsze, bo to nasza wspólna przyszłość.”- powiedział burmistrz Marcin Orzeszek

Wszelkie informacje dotyczące naboru do grupy żłobkowej uzyskać można w Żłobku Publicznym:

Ul. Krzywa 2, 57-200 Ząbkowice Śląskie

tel. 74 815 12 25

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.