ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

"Ciepłe Mieszkanie" w Gminie Ząbkowice Śląskie z dofinansowaniem ponad 7,6 mln zł

04.10.2022
Burmistrz Marcin Orzeszek 3 października 2022r. podpisał umowę o dofinansowanie w ramach programu „Ciepłe Mieszkanie”. Kwota otrzymanego wsparcia wyniesie 7 625 000 zł.

Środki finansowe zostaną przeznaczone dla naszych mieszkańców na wymianę nieekologicznych źródeł ciepła oraz wymianę stolarki okiennej i drzwiowej w lokalach mieszkalnych. Gmina Ząbkowice Śląskie jest liderem na Dolnym Śląsku jeśli chodzi o udział w Programie "Czyste Powietrze" i pilotażu "Poprawa jakości powietrza poprzez wymianę źródeł ciepła w budynkach wielorodzinnych".  Jako pierwsi na Dolnym Śląsku i drudzy w Polsce podpisaliśmy umowę na program „Ciepłe Mieszkanie. O terminie naboru wniosków poinformujemy w kolejnych informacjach.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.