ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Dzień Dziecka 2018 - dziękujemy za rodzinną zabawę

04.06.2018
_DSC2553
Tegoroczny dzień dziecka w Gminie Ząbkowice Śląskie zorganizowany został w Parku im. Sybiraków. Na dzieci i nie tylko czekało mnóstwo atrakcji – można było wziąć udział w konkursie karaoke, skorzystać z fotobudki a także obejrzeć wyposażenie jakim dysponują strażacy, policjanci oraz zespół ratownictwa medycznego. Dla tych, których rozpierała energia organizatorzy także mieli coś w zanadrzu. Był tor przeszkód i konkurencje sprawnościowe, a także dmuchany zamek i zjeżdżalnia, gdzie najmłodsi mogli szaleć do woli. Akademia Sportu Orzeł Ząbkowice Śląskie przeprowadziła też krótki pokaz piłkarski, aby zachęcić dzieci do aktywnego spędzania czasu na boisku.

Dzieci mogły uczestniczyć również w specjalnie przygotowanej grze terenowej – wystarczyło zebrać 5 pieczątek z pięciu różnych konkursów, aby otrzymać nagrodę i gadżety promocyjne. Po parku przez cały czas trwania imprezy przechadzały się postacie z bajek: Minionek, Pingwin z Madagaskaru, Tygrysek z Kubusia Puchatka i Świnka Peppa

Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie i wspólną zabawę!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.