ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Wybrano wykonawców dokumentacji remontów dróg w Ząbkowicach Śląskich – ul. Robotnicza i ul. Daleka oraz w Jaworku – drogi wewnętrzne działek nr 303 i nr 305

10.10.2022
Gmina Ząbkowice Śląskie informuje, że w postępowaniach przetargowych o udzielenie zamówienia publicznego dotyczącego wykonania dokumentacji przebudowy ulic Robotniczej i Dalekiej w Ząbkowicach Śląskich, oraz wykonania kompleksowej dokumentacji kosztorysowej i przetargowej - przebudowa drogi wewnętrznej działki nr 303 i części drogi wewnętrznej działki nr 305 w miejscowości Jaworek wybrano wykonawców.

Dla zamówienia: Wykonanie dokumentacji przebudowy ulic Robotniczej i Dalekiej w Ząbkowicach Śląskich za najkorzystniejszą uznano i wybrano ofertę nr 1 złożoną przez:

Biuro Projektowania Dróg i Ulic Paweł Schmidt
ul. Kłodnicka 97/321
41-706 Ruda Śląska

Wyboru dokonano zgodnie z art. 204 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych /Dz. U. z 2021r poz. 1129 t.j. ze zm./, ponieważ oferta nr 1 złożona przez Wykonawcę: Biuro Projektowania Dróg i Ulic Paweł Schmidt; ul. Kłodnicka 97/321; 41-706 Ruda Śląska; otrzymała najwyższą ilość punktów w świetle kryteriów przyjętych w ogłoszeniu oraz SWZ. Spełnia wymogi określone przez Zamawiającego i jest ofertą najkorzystniejszą.

Umowa w sprawie udzielenie zamówienia publicznego na realizację robót budowlanych w ramach postępowania prowadzonego w trybie podstawowym pn. Wykonanie dokumentacji przebudowy ulic Robotniczej i Dalekiej w Ząbkowicach Śląskich, zostanie zawarta zgodnie z art. 308 ust. 2 ustawy Pzp.

Pełna treść ogłoszenia dostępna jest TUTAJ
 

 

Dla zamówienia: Wykonanie kompleksowej dokumentacji kosztorysowej i przetargowej dla zadania inwestycyjnego "Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowościach Jaworek, Szklary Wieś, Bobolice, Sieroszów, Koziniec" - przebudowa drogi wewnętrznej działki nr 303 i części drogi wewnętrznej działki nr 305 w miejscowości Jaworek  za najkorzystniejszą uznano i wybrano ofertę nr 2 złożoną przez:

Pracownia Projektowo Inżynierska Nowicki
ul. Różana 5/1
55-200 Oława

Wyboru dokonano zgodnie z art. 204 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych /Dz. U. z 2021r poz. 1129 t.j. ze zm./, ponieważ oferta nr 2 złożona przez Wykonawcę: Pracownia Projektowo Inżynierska Nowicki; ul. Różana 5/1; 55-200 Oława; otrzymała najwyższą ilość punktów w świetle kryteriów przyjętych w ogłoszeniu oraz SWZ. Spełnia wymogi określone przez Zamawiającego i jest ofertą najkorzystniejszą.

Umowa w sprawie udzielenie zamówienia publicznego na realizację robót budowlanych w ramach postępowania prowadzonego w trybie podstawowym pn. Wykonanie kompleksowej dokumentacji kosztorysowej i przetargowej dla zadania inwestycyjnego "Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowościach Jaworek, Szklary Wieś, Bobolice, Sieroszów, Koziniec" - przebudowa drogi wewnętrznej działki nr 303 i części drogi wewnętrznej działki nr 305 w miejscowości Jaworek, zostanie zawarta zgodnie z art. 308 ust. 2 ustawy Pzp.

Pełna treść ogłoszenia dostępna jest TUTAJ
 

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.