ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

3 lata gimnastyki artystycznej w Ząbkowicach Śląskich

20.03.2019
Szkoła Gimnastyki Artystycznej GRACJA Kamili Grędkiewicz działa już 3 lata! Dobrych wzorców ruchowych nabiera w niej ponad 100 dziewczynek, a ząbkowickie młode gimnastyczki już zdobywają czołowe miejsca na zawodach ogólnopolskich, będąc wspaniałymi ambasadorkami Miasta Krzywej Wieży i Frankensteina. W piątek na hali z tej okazji odbyła się wspólna zabawa, nie zabrakło także urodzinowego tortu.

GRACJA organizuje również imprezy w Ząbkowicach Śląskich, na które zjeżdżają zawodniczki m.in. z Warszawy, Wrocławia, Aleksandrowa Łódzkiego, Gliwic czy Łodzi. Świetnym przykładem jest m.in. GRACJA SPRING CUP czy PRINCESS CUP, które odbyły się w Hali Słonecznej.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.