ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Kłodzka i Kamieniecka zostaną wyremontowane – znamy wykonawcę

08.10.2021
Gmina Ząbkowice Śląskie informuje, że w postępowaniu przetargowym o udzielenie zamówienia publicznego pn.: Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego poprzez przebudowę Kłodzkiej i Kamienieckiej za najkorzystniejszą uznano i wybrano ofertę nr 2 złożoną przez:

EUROVIA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
Bielany Wrocławskie ul. Irysowa 1
55-040 Kobierzyce

Uzasadnienie faktyczne i prawne:
Wyboru dokonano zgodnie z art. 204 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych /Dz. U. z 2021r poz. 1129 t.j. ze zm./, ponieważ oferta nr 2 złożona przez Wykonawcę: EUROVIA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA, Bielany Wrocławskie ul. Irysowa 1, 55-040 Kobierzyce otrzymała najwyższą ilość punktów w świetle kryteriów przyjętych w ogłoszeniu oraz SWZ. Spełnia wymogi określone przez Zamawiającego i jest ofertą najkorzystniejszą.
Umowa w sprawie udzielenie zamówienia publicznego na realizację zadania pn. "Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego poprzez przebudowę Kłodzkiej i Kamienieckiej” zostanie zawarta zgodnie z art. 308 ust. 2 ustawy Pzp.

Pełna treść ogłoszenia dostępna jest TUTAJ

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.