ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Relacja z wizyty seniorów z Gminy Ząbkowice Śląskie w Červeným Kostelcu

16.09.2021

W ramach Projektu Interreg V – A Republika Czeska – Polska 2014-2020 pn. „Razem w aktywnej starości” seniorzy z Gminy z Ząbkowice Śląskie uczestniczyli w jednodniowym spotkaniu w dniu 9 września 2021 r. w Červeným Kostelcu.
W trakcie wizyty seniorzy zwiedzili pomieszczenia Dziennego Domu Opieki w nowo zrekonstruowanej willi Kafki w Červeným Kostelcu.
Uczestnicy wyjazdu mieli również możliwość zwiedzenia wybranych mieszkań i pomieszczeń wspólnych w DPS u Jakuba w Červeným Kostelcu, w którym na co dzień przebywają seniorzy czescy.
Podczas spotkania w DPS u Jakuba polscy seniorzy wraz seniorami czeskimi brali udział w produkcji przedmiotu dekoracyjnego jako ćwiczenie motoryki małej.

Projekt „Razem w aktywnej starości” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska 2014-2020 za pośrednictwem Euroregionu Glacensis.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.