ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Wigilia dla Osób Samotnych i Potrzebujących w Ząbkowicach Śląskich

27.12.2022
Hala Słoneczna w Ząbkowicach Śląskich 23 grudnia 2022r. gościła osoby samotne i potrzebujące na wspólnej Wigilii.

Po raz pierwszy zorganizowano wspólną kolację wigilijną w takiej formule. Wszyscy po oficjalnym przywitaniu przez Burmistrza Ząbkowic Śląskich Marcina Orzeszka, modlitwie i kolędowaniu przystąpili do podzielenia się opłatkiem, złożenia życzeń i zjedzenia przygotowanych potraw.

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie tej wspaniałej wieczerzy:

- Kołom Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Ząbkowice Śląskie (KGW Sieroszów, KGW Stolec, KGW Sulisławice, KGW Braszowice, KGW Brodziszów, KGW Tarnów, KGW Olbrachcice Wielkie, KGW Szklary, KGW Sadlno)

- Muzykom z Niepublicznej Szkoły Muzycznej I st. w Ząbkowicach Śląskich

- Radnym Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich

- Pracownikom jednostek i spółek gminnych (OPS, ZCKiT, ZCSiR)

- Współpracownikom z Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich

 

Wychodząc, każdy z gości otrzymał paczkę świąteczną z produktami spożywczymi. W tym dniu wszyscy obecni poczuli magię świąt Bożego Narodzenia oraz stali się jedną wielką rodziną.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.