ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Koncepcje przebiegu nowej DK8 - uwagi prosimy zgłaszać do inwestora, którym jest GDDKiA

04.06.2019
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zorganizowała w poniedziałek w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich spotkanie informacyjne w sprawie rozbudowy drogi krajowej nr 8 na odcinku Wrocław – Kłodzko. Przedstawione zostały proponowane trasy przebiegu drogi na terenie naszej gminy.

Przypominamy również, że jest to inwestycja rządowa, realizowana przez GDDKiA. Gmina Ząbkowice Śląskie będzie zgłaszać swoje uwagi do proponowanych tras, jednak nie uczestniczymy jako samorząd w procesie inwestycyjnym. W sprawie wszelkich pytań lub wątpliwości należy kontaktować się z Oddziałem GDDKiA we Wrocławiu.   

Wszystkich zainteresowanych wniesieniem uwag i propozycji do przedstawionych propozycji Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad prosi o przesyłanie do 17 czerwca 2019r. ankiet na adres:

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział we Wrocławiu
ul. Powstańców Śląskich 186, 53-139 Wrocław
e-mail: sekretariat.wroclaw@gddkia.gov.pl

 

Poniżej oraz na stronie www.dk8.pl znajdą Państwo materiały: ankietę oraz lokalizację inwestycji na terenie gminy.

 

Kontakt do GDDKiA:

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i  Autostrad

Oddział we Wrocławiu

ul. Powstańców Śląskich 186

53-139 Wrocław

Tel: 71 334 73 00

Fax. 71 367 17 69

e-mail: sekretariat.wroclaw@gddkia.gov.pl

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.