ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Od 5 października rusza nabór na granty dla rzemieślników i mikroprzedsiębiorców

01.09.2017
GRANTY NOWA STRONA
Od 5 października rusza nabór wniosków do projektu :Wsparcie innowacyjności produktowej i procesowej MŚP - unowocześnienie/ zmiana rozwiązań produkcyjnych i procesowych lub sposobu świadczenia usług stosowanych w rzemiośle. Zakres projektu musi być powiązany z dziedziną rzemiosła, której dotyczy świadectwo kwalifikacji zawodowej aplikującego Wnioskodawcy (rzemieślnika). Wnioski będą przyjmowane do 7 grudnia 2017 roku.

O dofinansowanie w ramach konkursu mogą ubiegać się mikroprzedsiębiorcy- rzemieślnicy. Wsparcie udzielane będzie mikroprzedsiębiorcom - osobom fizycznym prowadzącym działalność gospodarczą (na podstawie wpisu do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej), w tym wspólnicy spółki cywilnej.

W/w. osoby fizyczne, muszą być jednocześnie rzemieślnikami - zgodnie z USTAWĄ
z dnia 22 marca 1989 r. o rzemiośle.

Maksymalna wartość projektu wynosi 50 000 zł.

Regulamin naboru wraz z załącznikami (pełna dokumentacja) znajduje się na stronie Dolnośląskiej Instytucji Pośredniczącej: www.dip.dolnyslask.pl.

Pytania  dotyczące  aplikowania o środki w ramach projektu można kierować do wydziału Funduszy Zewnętrznych Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich, pokój numer 30,
tel. 74 8 165 313.

 

http://dip.dolnyslask.pl/skorzystaj/zobacz-ogloszenia-i-wyniki-naborow-wnioskow/745-1-5-1-a-wsparcie-innowacyjnosci-produktowej-i-procesowej-msp-konkurs-horyzontalny-msp-rzemieslnicy.html

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.