ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ząbkowicka Komunikacja Publiczna – bilety już od złotówki! Z nami dojedziesz w każde miejsce!

11.01.2023
Od 2 stycznia 2023 r. obowiązują nowe rozkłady linii A i linii B na trasie Ząbkowice Śląskie – Jaworek – Ząbkowice Śląskie. Linie te obsługują 4 elektryczne busy.

Poniżej prezentujemy rozkłady – liczne kursy do najważniejszych punktów w mieście.

Atutem nowych linii jest duża częstotliwość odjazdów na cmentarz, do Rynku, do przychodni zdrowia, do centrum handlowego czy na kryty basen – z każdego miejsca.

Jeżeli mają Państwo pytania czy potrzebują pomocy w odczytaniu rozkładu – prosimy o kontakt z Wydziałem Funduszy Zewnętrznych pod nr tel. 74 8 165 313.

Pozostałe, tradycyjnie linie dojeżdżają do wszystkich sołectw gminy – godziny odjazdów można sprawdzić na przystankach oraz na stronie zkp-zabkowiceslaskie.pl lub w aplikacji kiedyPrzyjedzie.pl.

ROZKŁADY DO POBRANIA:

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.