ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Kolejne środki na funkcjonowanie Ząbkowickiej Komunikacji Publicznej!

21.12.2020
Prawie półtora miliona złotych pozyskała Gmina Ząbkowice Śląskie na funkcjonowanie Ząbkowickiej Komunikacji Publicznej w 2021 roku.

Dofinansowanie to nasza gmina otrzymała z Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych. 

"Dzięki pozyskanej dotacji będziemy mogli zwiększyć ilość kursów ZKP. Już od 4 stycznia uruchomiamy kursy poranne oraz późnowieczorne. Wszystko po to, aby z komunikacji publicznej mogło skorzystać jak najwięcej Mieszkańców naszej Gminy." -skomentował burmistrz Marcin Orzeszek 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.