ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Kolejne umowy ze stowarzyszeniami podpisane

08.03.2021
Burmistrz Marcin Orzeszek podpisał kolejne umowy na realizację zadań publicznych z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym oraz wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu:

1. Udział dzieci, młodzieży i osób dorosłych z Gminy Ząbkowice Śląskie w procesie promowania zdrowego trybu życia poprzez organizowanie zajęć sportowych w zakresie sztuk walki, uczestnictwo w treningach i zawodach – kwota wsparcia zadania wynosi 10 000,00 zł.

Zadanie będzie realizowało Stowarzyszenie – „Akademia Sztuk Walki – WATAHA” z siedzibą ul. H. Modrzejewskiej 26 w Ząbkowicach Śląskich. W ramach zadania będą przeprowadzane treningi sekcji kickboxingu i karate poprzez  szkolenia i egzaminy  zwiększające aktywność fizyczną wśród dzieci, młodzieży i osób dorosłych z Gminy Ząbkowice Śląskie.

2. Udział dzieci i młodzieży z rodzin dysfunkcyjnych z Gminy Ząbkowice Śląskie uczestniczących w zajęciach świetlicowych – kwota wsparcia zadania wynosi 10 000,00 zł.

Zadanie będzie realizowało Stowarzyszenie Pomocy Potrzebującym „Osiedlowy Uśmiech” z siedzibą  ul. Robotnicza 24 w Ząbkowicach Śląskich. W ramach zadnia będą organizowanie i prowadzenie  zajęć ruchowych i warsztatów artystycznych poprzez wykonywanie robótek ręcznych różnymi metodami, szydełko, druty, kordonek, mulina, tworzenie ozdób świątecznych.

3. Udział dzieci i młodzieży z gminy Ząbkowice Śląskie w pozalekcyjnych zajęciach sportowych w zakresie piłki siatkowej, uczestnictwo w treningach i meczach – kwota wsparcia zadania wynosi 9 000,00 zł.

Zadanie będzie realizowało Stowarzyszenie Ząbkowickie Towarzystwo Sportowe z siedzibą ul. Kusocińskiego 17 w Ząbkowicach Śląskich. W ramach zadania dzieci i młodzież będą rozwijać i doskonalić grę w piłkę siatkową poprzez organizację treningów i meczy.

4. Rozwój sportu dzieci, młodzieży i dorosłych z gminy Ząbkowice Śląskie w procesie szkolenia sportowego, uczestnictwo w treningach i meczach – kwota wsparcia zadania wynosi 200 000,00 zł.

Zadanie będzie realizowało Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Sportowy „ORZEŁ” z siedzibą ul. Kusocińskiego 17 w Ząbkowicach Śląskich. W ramach zadania będą organizowane szkolenia z zakresu piłki nożnej dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Organizowanie oraz udział w rozgrywkach sportowych.

5. Udział dzieci i młodzieży z Gminy Ząbkowice Śląskie w zawodach sportowych ujętych w Kalendarzu Gminnego Szkolnego Związku Sportowego – kwota wsparcia zadania wynosi 8 000,00 zł.

Zadanie będzie realizowało Stowarzyszenie Gminny Szkolny Związek Sportowy z siedzibą  Pl. M. Skłodowskiej – Curie 1 w Ząbkowicach Śląskich. W ramach zadania dzieci i młodzież będzie brała udział w zawodach sportowych wg kalendarza Gminnego Szkolnego Związku Sportowego.

6. Rozwój sportu osób dorosłych z Gminy Ząbkowice Śląskie poprzez udział i przygotowanie do rozgrywek w zakresie piłki siatkowej – kwota wsparcia zadania wynosi 30 000,00 zł.

Zadanie będzie realizowało stowarzyszenie Ząbkowickie Towarzystwo Sportowe z siedzibą ul. Kusocińskiego 17 w Ząbkowicach Śląskich. W ramach zadania będą organizowane treningi i turnieje oraz mecze piłki siatkowej.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.